Super pisne:) na to ze ti je 14...suprový...jednou to jistě dotáhneš daleko...:)
endýýý a janí-princesS
hej seš úpe nejlepší člowěk...kluk.......zpěwák....no prostě seš úpa nej!furt musíme poslouchat ty twoje písničky....seš fak úpa moc welkej a supl T-PACK->ANDY!mno a já tě moc neznám,ale myslim, že seš fpoho a hezky zpíwáš!janishQa!









