aojj....dobre songy...len thaq daal...wela stasta...;-))
peace DžEjN
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
aojj....dobre songy...len thaq daal...wela stasta...;-))
peace DžEjN
awojky tag co kdy bude new track ?? si mi slíbil že mi ho pošleš:D:D tag ?? jinka ta cojeláska furt nejwíc good;) peace sheilynka :o*
nOVEJ talent =o* jen tak dál:-*
ja si myslim, že na věk je to dobrá tvorba :-)
pekny =o) aj ty ses peknej ;-) hodne stesti
tak sem koukla..a fakt dobry..:-)si taalent;)jentak dal...:-*:-)
AwOJ nMz ;) aE přIjeT zAkAliT něKdY zAse muSíš !! ;);) peace kámo
noooo supeeeer... je to bomba... :)přidávám... :)
Na 14 let je to celkem cajk, ale na vek se nehraje. Texty toho moc nepovi, kvalitka taky ne, ale snaha tady je. A pokud se bude dal rozvijet, bude to urcite lepsi a lepsi ;) PEACe !!!
na to ze mas 14....mas dost dobru musiku... XD Co je laska?! je parada...paci sa mi to... XD a tak detailne..... vypadas na viac (takych 16-17) :)