ty můj názor taky znáš a taky si ho slyšel na živo :-D
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty můj názor taky znáš a taky si ho slyšel na živo :-D
Zdravím, díky za názor...máš dost dobrou tvorbu, jen tak dál..něco z tebe bude ;) měj se :D
čus, jo new track hodně dobrej.. Mno asík ze všech nejwíc good ;) ..awoj Sheilynka
hochu ty si to davas..brutalne..;)..drzim palce at ti to slape porad dal..;).´.funny...peach.:D
vyvolení slušnej track a aj ten zbytek..mej se...Peace :oD
jojo , taky diky a nemas za co :) ;)
super songy a dík za rady..
neni to spatny :o)
čus jako dobře si to dáváš hutty songy!;) de ti to!
skvělý songy