Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z-NADORAZ rock / Světlá nad Sázavou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 18

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
9 655
Poslechnuto skladeb
2 920
Profil registrován
8.2.2009

Novinky

PRODEJ CD

kapela Z-NADORAZ zahájila prodej druhé edice obou jejich CD!!! "JEDNÍM UCHEM TAM A DRUHÝM DOVNITŘ" a "TOLIK TVÁŘÍ" si můžete koupit: e-mailu jananad@seznam.cz  za 100,-Kč/ks!!!

CD jsou vylisovaná,s bookletem,klasickým pevným obalem a zadní stranou,vše ve fólii!!!

Ukázky z těchto CD na : http://www.z-nadoraz.cz/?pg=2


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Rosťa


Bez profilu

určeno pro "goudu": tak jsem se z nostalgie po hodně dlouhé době podíval na tyto stránky... Milý "goudo",kapela Z-NADORAZ se rozpadla v září 2009. Tedy přes tři roky už neexistuje. Kabáty kapela vyloučila ze svého zábavového repertoáru v roce 2004 a zbylých 5 let neklesala návštěvnost na akcích v průměru pod 300 lidí. Na "rozlučkovou" do Světlé na fotbalový stadion přijeli naši fanoušci z mnoha míst kde jsme za 15 let existence učinkovali a přišlo se s námi rozloučit přes 700 lidí! Což bylo pro nás velmi dojemné a nikdy na to nezapomeneme! Nikdy jsem nikoho nepovažoval za "vola",ale vždy jsem se snažil dělat věci o kterých jsem si myslel že jsou správné podle sebe. A pokud jsi měl dojem,že ze sebe dělám "frajera",moc mě to mrzí. Nikdy jsem si na "frajera" nehrál,ostatně není proč. A celá kapela si nikdy na "až takové" muzikanty také nehrála. Hráli jsme,protože nás to bavilo,chtěli jsme lidem přinášet radost a když se akce povedla,měli jsme z toho radost i my. Přeji ti hodně štěstí v životě!

gouda


Bez profilu

No jo, když už konečně vyřadili z repertoáru Kabáty, tak se přišlo na to, že to až takový muzikanti nejsou a že na ně nikdo nepřijde... Ale když si někdo troufnul něco takovýho naznačit, tak byl u Rosti za vola... Jó chlape, nejsi zas až takovej frajer, cos ze sebe dělal...!

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Zobrazit všechny názory »