Zerohero - Úvod | Bandzone.cz

Zerohero metal / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Merry Screamsmas (Christmas singl)
    Nezařazeno
  • Promise (2015)
    Nezařazeno
  • The Fire Inside (2015)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

KONEC

Ahoj všichni, kteří nás i přes dlouhodobou neaktivitu sledujete. Chtěli bychom vám oznámit, že jako kapela už nadále fungovat nebudeme. Někdy je obtížné dosáhnout všeobecné shody v kolektivu. Všem vám moc děkujeme za dosavadní podporu a přízeň. Do budoucna se část kapely bude věnovat trochu jiné tvorbě, se kterou se třeba i někdo z vás v budoucnu setká. Teď už si ale vychutnejte náš poslední rozlučkový kousek s názvem "Promise" v akustické verzi, který jste již měli možnost slyšet dříve, avšak v tvrdším podání. Takže ještě jednou AHOJ a rozjímejte!

Youtube Video PPHRk-WlDvYYoutube Video PPHRk-WlDvY

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

lidunka

Takto hrajících kapel je po světě až příliš a myslím si,že v Čechách by posluchači uvítali spíše rodnou řeč,protože smysl písničky dává text a pokud mu někdo nerozumí,splyne kapela v moři dalších podobných.....

Zobrazit všechny názory