Zelený Vlk - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zelený Vlk crossover / Ústí nad Labem

„na dovolené“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

ZV Vás zdraví!

Upraveno:

Nenapíšu tady žádnou novinku, ale asi by se to slušet napsalo, minimálně pro ty, kteří měli Vlka rádi. kapela se nikdy oficiálně nerozpadla, ale už má přes dva roky dovolenou, ze který se možná už nikdy nevrátí. Pauza přišla, když jsem odjel do Hamburku za prací a když jsem se vrátil zpátky do Čech, tak to samé udělal Honza, který odjel do Francie, ve které v současnosti pracuje a návrat je odložen na neurčito. Tomáš má svoje dva projekty doma (tímto zdravím synovce :)), Láďa ten má projektů vždycky plno, takže ani nevím, se kterýma kapelama teď hraje (třeba nám tu hodí odkazy) a já hraju v současné době s Cuppelouhttp://bandzone.cz/cuppelashttps://www.facebook.com/Cuppela?fref=ts.

tímto teda zdravím všechny fanoušky Vlka a třeba si někdy dáme památeční koncert (a jestli k tomu dojde, tak to bude zas skvělá párty, jako byla vždycky). když mě budete chtít zas někdy vidět v akci, přijďte na Cuppelu.

mějte se,
Vašek (Zelený Vlk, Cuppela)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Venca


Bez profilu

Super Honzo, těšim se na další! :)

Zobrazit všechny názory »