Zatim Nevim - Úvod | Bandzone.cz

Zatim Nevim punk-rock / Poděbrady

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vlak
  Nezařazeno
 • Temelín
  Nezařazeno
 • Karneval
  Nezařazeno
 • Satanova Nevěsta
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Novinky a změny

Ahoj kamarádi a všichni kteří se dostanete na náš profil :) určo jste si všimli ,že se tady toho poslední dobou moc nedělo. Ale kdo čekal ,že jsme mrtvý tak toho nepotěšim. Zatimco na net sme kašlali udělali jsme pár docela dost podstatnejch změn v naší existenci.

Sehnali jsme za pomoci karlose z qwilu festovou zkušebnu v Pečkách a konečně už máme klid vrátit se hraní. Udělali jsme taky personalní změny. Možná ste zaznamenali ,že jsme po celou dobu našeho působení scháněli bassmana teď už nikoho nescháníme protože se basy ujal křiklouš lhota. Bude to trvat ale po novém roce už zase chceme vyrazit mezi lidi protože nám to kurevsky chybí.

 

Všem našim kamarádům , fanouškům spřízněným kapelkám a muzikantům přejme festovýho Ježucha a po novém roce se budeme zase těšit na koncertních placech čůůůůs Zatim Nevim

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Dusic

Takze Lhota se ujal basy,ja prebral kytaru a snad to vse bude k lepsimu pro kapelu.Do noveho rocku preju,aby bylo hodne hrani,ja mel vic casu a chlapci aby omluvili moji snad uz jen obcasnou absenci. Tak at vam Jezisek najezi a nekde na place cuuus.

Zobrazit všechny názory