Až někdy dojedete někam na sever Čech tak se ozvětě piss váš fanda Tokio Standa :-P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Až někdy dojedete někam na sever Čech tak se ozvětě piss váš fanda Tokio Standa :-P
stejně se mi nejvíc líbí to staré, tohle http://zaciatok-konca.street-music.net… . Osobně bych neměnil :-) Ale o víkendu se o něco pokusím, pokud mě napadne něco rozumného, návrhy pak pošlu na váš mail, který tu máte uvedený ;-)
koukám, zas nové logo :-) A už o poznání lepší, i když bych jednu připomínku měl... Nápis Streetcore from slovakia je vcelku špatně čitelný, tu čáru obtahující písmo bych udělal o něco širší... A nejsem až takovej hnidopich, to jen tak vypadá :-D
zdravim bratry ze ZK prej to date znova do kupy,uz se tesim az vas uvidim!jdrzte se buco DFS
zdar tak som rad ze ste sa dali dokopy lebo som vas spoznal az po vasom rozpade :D tak dufam ze sa uvidime na nejakych akciach...dufam ze aj na nejakych spolocnych :D
No nazdar :P no čo kedy si spolu zahrame ? :D
Zdravim a tesim sa ze znovu ste sa dali dokopi....uz sa aj tesim na dalsie koncerty lebo predtym som toho vela nestihel.....tak neh sa dari....Oi!
Černá Kočka děkuje za pochvalu!
No zdravím Vás
No ja sa mám asi tak, že zase nič nestíham, ale teší ma, že ste sa rozhodli znova hrať. Takže pri najbližšom koncerte Vás volám ku nám ...:-) A možno ešte niekde pred tým sa stretneme dúfam. Nech sa darí a pozdravujem Vás všetkých.