Tady Patholog...
chlapi mam problem...nebylo by mozno...prives sebou...basovou hlavu??...jaksei se nam...nedari ji sehnat...pokud jo tak...napiste,cuz
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tady Patholog...
chlapi mam problem...nebylo by mozno...prives sebou...basovou hlavu??...jaksei se nam...nedari ji sehnat...pokud jo tak...napiste,cuz
Nazdar kuciiii :) .... mrknete se do naseho profilu a pisnete nam co vy na to ??? ... Docela by se nam hodilo kdyby jste hrali v patek ! ;) ....
pis sem : noise.agency@seznam.cz
diky
Witas
Kurva,tak plakát je nakonec na světě hoši.Tady máte odkaz
http://pictureup.cz/picture/verejny/942…
Tak zatím papáček :-)
Hem,tak to je jednota.Taky nám nikdo nepsal o logo.Srát na plágoš :-) Hlavně ať se akce vyvede a nebude Nuda v Brně.Ale to určitě nebude :-D.Tak zatim chalani a brzy se shledáme!!Pic
Zdarec typos,nevíte náhodou kdo by mohl mít odkaz na plakát na to Brno??(20.2) Tam spolu šmrdláme sem koukal :-) těšim se...
Zdarec.Hraju v Martyrium CHristi.Hrne Vám co celkem dobře .
No furt to nějak jde no :) hraje to.A neni zač typos.Grind-hops muzika jak má být ;) jen tak dál!!Mějte se čerti
jo to je jasny na afodu chybet nebudu. At vam to šlape. \m/ :-P
tyve dobře to válí! Páči sa, jen tak dál.. Přídávám do oblíbených :)
Ale
Síru i blesky pouštím, i když né na tebe, ty sis mou pozornost nezasloužil, (ani bych ti to nepřál)
ničeho špatného se nedopouštím, jen dupu po těch, co si to zaslouží a oni mi ještě závidí:)
Svojí zadnicí, valchovat nic nehodlám, prože není dost montrózní:) Na to jsou přece jiný nástroje.
Osobně neznám, nikoho kdo by zrovna zadnicí zdemoloval auto:)
No a na Loco jsem taky nakonec nevyrazil, protože mě bolí ucho. Doufám, že po nás teď nepůjdou:)
(Vladkult)