Yorpu - Názory | Bandzone.cz

Yorpu thrash-grind / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Yorpu-Mantra (Pormo 2008)
    Nezařazeno
  • Yorpu-Of Woods (3xWAYxSPLIT Pisstolero/Yorpu/Flatv5 2008)
    Nezařazeno
  • Yorpu-Potkali se (3xWAYxSPLIT Pisstolero/Yorpu/Flatv5 2008)
    Nezařazeno
  • Yorpu-Believe or Not (3xWAYxSPLIT Pisstolero/Yorpu/Flatv5 2008)
    Nezařazeno
  • Yorpu-James Bond (3xWAYxSPLIT Pisstolero/Yorpu/FlatV5 2008)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Vrbeach

Hem,tak to je jednota.Taky nám nikdo nepsal o logo.Srát na plágoš :-) Hlavně ať se akce vyvede a nebude Nuda v Brně.Ale to určitě nebude :-D.Tak zatim chalani a brzy se shledáme!!Pic

Vrbeach

Zdarec typos,nevíte náhodou kdo by mohl mít odkaz na plakát na to Brno??(20.2) Tam spolu šmrdláme sem koukal :-) těšim se...

Vrbeach

No furt to nějak jde no :) hraje to.A neni zač typos.Grind-hops muzika jak má být ;) jen tak dál!!Mějte se čerti

Memories of Peril

Ale
Síru i blesky pouštím, i když né na tebe, ty sis mou pozornost nezasloužil, (ani bych ti to nepřál)
ničeho špatného se nedopouštím, jen dupu po těch, co si to zaslouží a oni mi ještě závidí:)

Svojí zadnicí, valchovat nic nehodlám, prože není dost montrózní:) Na to jsou přece jiný nástroje.
Osobně neznám, nikoho kdo by zrovna zadnicí zdemoloval auto:)

No a na Loco jsem taky nakonec nevyrazil, protože mě bolí ucho. Doufám, že po nás teď nepůjdou:)
(Vladkult)