Ymrvere - Úvod | Bandzone.cz

Ymrvere punk-rock / Dobřichovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Anděl/Ďábel
  Nezařazeno
 • Prokletí
  Nezařazeno
 • Politická pakáž
  Nezařazeno
 • Pochybná existence
  Nezařazeno
 • Depka
  Nezařazeno
 • Dechovka
  Nezařazeno
 • Vystřel nebo zůstaň
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Comeback a malé info co zrovna kapela dělá

Tak včera jsme sehnali novou zkušebnu.Zkoušet budeme ve společných prostorách s Alanem Bastienem a jeho novou formací Aischa na Žižkově.Zkušebna se momentálně "tuninguje" a když vše půjde jak má,tak do 14 dnů začínáme zkoušet.Na podzim tohoto roku se můžete těšit na několik koncertů na kterých zazní jak naše staré pecky tak i pár nových fláků.Kapela Ymrvere se taky konečně rozhoupala natočit svou první desku a pokud to stihneme dát dohromady tak by měla vyjít někdy na konci tohoto roku.Když to nestihneme (jako že asi ne) tak až na jaře roku 2013.Tak nám držte palce a užijte si fanfárové léto a moc nepijte :-)
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Katka

Ahoj, tak kdy bude nějaký koncert??

Haj hou

Zdravím, tady Karel, lídr Haj hou
pořádám v sobotu 15. září od ca 17-18 hod na zahráde baru u Emy ve Lhotce u Svinař oslavu narozenin a vybouchla mi kapela (Vopruz gengu jablečnýho knedlíku), která mi to měla pomoct nazvučit (je to zahrada, tak stačí zpěvovej aparátek) a zapůjčit bicí.
Hledám proto nějakou kapelu, která by je nahradila a procházím s místní kapelky na bandzone.cz.
Nevzali byste to? (Ovšem v případě, že byste mohli zaručit zpěvy a škopky...)
Zdraví Karel, rychlejší bude když mi zavoláte na 604 383 923

Zobrazit všechny názory