hezkéé songy máš xlape... :P texty tjež bars spoko..tak neex sa ti nadalej darí (:
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hezkéé songy máš xlape... :P texty tjež bars spoko..tak neex sa ti nadalej darí (:
Blahoželám k úspechom. Pieseň čierna vrana ma svoje gula ako sa hovorí. Prajem veľa tvorivej fantázie k ďalším skladbám.
Čierna vrana je hodně povedená věcička i celá tvoje tvorba je kvalitní.
Vincent
Hodně dobrý ;) jen tak dal :-)
Čierna Vrana - mrtě respekt.. krásné intro.. jen tak dál =)
Zdar, dobré věci, co takhle feat. ? dej vědět čus
nice song cerna frana
Čierna vrana....the best!!!;)
Ahoooj Čierna vrana je fakt doost povedený song!Moc se mi líbí!Takže přeju hodně štěstí do budoucna a měj se hezky!Jen tak dáál a samozřejmě přidávámm :)
kdyztak cekuj www.bandzone.cz/novasloka :))