no v pohode kamo...cisto tvoje styly
Bez profilu
Daniellka19
Hej Yba1 je proste iba jeden,fakt skvela tvorba,no co na to povedat,ze maros :) verim,ze ty to dotiahnes fakt daleko,ved preco by aj nie,ked si zo zamutova...... :
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hej Yba1 je proste iba jeden,fakt skvela tvorba,no co na to povedat,ze maros :) verim,ze ty to dotiahnes fakt daleko,ved preco by aj nie,ked si zo zamutova...... :
no v pohode kamo...cisto tvoje styly
Ahoj Marošku. Jak še maš. Dze je moje EP lebo by som už chcel počuvať.
jj dobre davas ploste nice :)
yba1 ty to valcujes ...... a sou tiez dobra :)
MAROS... je to super... a este ked počujem moje meno ... dik...si môj kamarat......:-))
sewas no v pohodke da sa to pocuvat cekuj http://bandzone.cz/featolofrees
zdar chlape je to dobry )
Na začiatočnika .... dobra kvalita
chekuj www.bandzone.cz/funatik a zanechaj koment