cau, ty vole pecka:)) big up
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cau, ty vole pecka:)) big up
dakujem..
diki .. moe a nemol by si mi dat twoje icq abo daco?? hm??? plsss
Cus Brp! Uplne popici veci tu mas. Good WORK.:) zkoukni muj profil na www.my.hip-hop.sk/djdenny dik. mej se. jen tak dal:)
Ahoj ... super.. to je wšetko len škoda že sa neda stiahnuť ...Yba1 & Baby M-Navždy v srdciach... toto by som chcel welmi rad lebo nedawno mi zomrel kamarat a ta pesnička wistihuje.. plss...
hej Vranov, hh
nesom moc na hip-hop, ale ta piesen Navzdy v srdciach je v pohode a s dobrou myslienkou
pic..mrkey na new tracky..nechSEwodit a moriBUNDUSS...zanech chvalu nebo vyhružku smrtí...dikess
jinak to tvoje celkovje good
Moc hezké tracky, fakt se mi to líbí, hodně štěstí :))
ja len stale piatok cakam xD
zdar bro .. jak to ide? ozvy sa