zdravim zvu te na profil http://bandzone.cz/skynybeatboxer kde jsi muzes poslechnout 3 nove skladby na pripravovane mixtape jak to citim ja skyny
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim zvu te na profil http://bandzone.cz/skynybeatboxer kde jsi muzes poslechnout 3 nove skladby na pripravovane mixtape jak to citim ja skyny
Ahoj. Jestli chceš, tak mrkni na novej Libereckej Label a studio: http://www.facebook.com/EilandRecords Podporujem neznámé rapery, kteří jsou originální...
Můžeš to prosimtě dát pryč ať si všichni nemyslej, že sou v Jablonci samý kreténi.
vyser se na to děláš si ostudu debile :D :D normální lidi a ty co tomu rozuměj se ti jen vysmějou :D :D
díky moc :)
ou je jabloneckej raper:-) dobrej zacatek dobrej klip skvela kvalita videa i audia:-) peace McWlada at se dari chlape:-)
Ahoj.Omlouvám se za spam ale rád bych Ti řekl, že se po dlouhé odmlce vracíme s novými tracky "Nenávist a Zlost" a "HAVANA", na prvně jmenovaný je hotový VIDEOKLIP z válečného prostředí. Takže pokud budeš chtít, tak omrkni náš profil a poslechni si fresh hity z Plzně a zčekuj klip. Měj se Majk from Diverse Voice
http://bandzone.cz/diversevoice
Tohle je cápek vole yangle jede a rozkope vam brejle:D:D
OMG co to je?! :D promin ale tohle je hrozny... je to en muj nazor .. ale tohle je fakt des... jeste se musis hodne ucit :D