Nejlepší z nejlepších jste =) aj otci jste se líbili, což je co říct=) takže asi nejvíc pochvala =D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nejlepší z nejlepších jste =) aj otci jste se líbili, což je co říct=) takže asi nejvíc pochvala =D
Včera u draka povedenej koncík:)
zase RDN KITY se ozejvá...tradyčně...:)Jako včera masakr,hlavně po koncíku:D,,,Nevim,co jinýho k Vám,než jenom to,že jste NEJVÍC UŽASNÝ!!Každej den v rytmu X-LEFTŮ:Djinak super vlasy Víťo;)Vousky taky moc sluší Dejve;)A pro tu princeznu s lokýnkama,co většinou trůní za bicíma:,,2.5 Se každopádně dostavim...I kdybych měla přiject na koloběžce:DA čekej mě ještě 17.4:P"...Mír s Váma,bájo:-*
dokonaloost ste nejviiic
Pic kluci. Těšim se na orfeum doufám, že bude pořádnej masakr. :) Tě buch Carlo.
noo... mohli bychom :))
všechny Vás zdravím lidi!
DOUFAM ze budete v klacíkove hrat (sexy) "" !!
zdar. nějaký fotky ze žatce 21.3.09 na www.certisko.rajce.net
vcera to bylo ve zkusebne luxusni panove:D