Hele lidi .. šlo by nějak zařídit že bych si dnes jen přišel pro CD ? :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hele lidi .. šlo by nějak zařídit že bych si dnes jen přišel pro CD ? :-)
Prostě nářez!!!
Jako vždy nebezpečnej kalibr:-) Super super super:)
V ostrave to bylo vypecene! V Hanuskach navidenou, doufam, ze se tam zdrzite trochu dyl:-)
Ostrava, potažmo Mariánské Lázně, děkuje za majáles.....byli jste jedna ze tří kapel kvůli kterým jsem byl rád že tam jsem.....a to ty dvě před Váma byli The Switch a Satisfucktion...včera jsem přišel na to proč jste nás teda porazili :).fakt díky moc...
*apec
a prej, že se o vozejk a pace na něm nebojíte :) já vám to říkla onehdy v noci klášterci jak jste tam byli s bahrainn a těma pražákama v drakovi(asi msíc dva zpět)..jo jo
Ahojky chtěla bych se zeptat kolik bude stát vstupné na sobotní křest v Chomutově:)děkuji
Vcera to byl opravdu povedeny koncert... pro me nejlepsi kapela co vystupovala, tak doufam ze jste v ostrave nebyli naposled :)
Ostravský majales byl perfektní nařes, vážně dobrá hudba,...