No tak to je luxusní zpráva!! Toxic People gratulují! Nadejte jim to v Brně, teď ještě Korn a co dál? :) Mediální hvězdy :) moc vám to přejeme ...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No tak to je luxusní zpráva!! Toxic People gratulují! Nadejte jim to v Brně, teď ještě Korn a co dál? :) Mediální hvězdy :) moc vám to přejeme ...
jo lýbí se mi ta 1.písnička ta je šílená a začíná se mi taky líbit metal tak skládejte co nejvíc takových jak je ta 1písnička a budu vás čekovat častějc jste prostě nej!!
panove gratuluji, zahrat si pred mansonem to je sen :) a urcite si to zasluzite, kdykoliv jsem vas videl na olesku nebo v roudnici v rende tak to bylo super
supr baťovská cena =D =D a to jsem chtela zazadat jestli byste mi hráli ne plese =D
Před hodkou mi došlo vaše děťáko Potešma.Nejde to popsat slovy.Jen mi běhá mráz po zádech a slzy v očích.Je to dokonalý.
A gratulace k taťkovi Marilynovi,rozhodně si to zasloužíte.
My máme baťovské ceny 49 900,- :-)))))
Tak to odedneška budete chtít za konzík 50tisíc ne?:)
tak to je hodně hodně hodně hodně dobrýý s tim Marilynem!!!!!!!!ty krááááso!
Jo chlapy hustej vocal pekny a hodne stesti s MM
Přidávám se ke gratulacím k předskokanství Marilyna:) Ať ot vyjde podle Vašich představ:) Jinak koukam na některý starší vzkazy.. :D Máte to fakt těžký:D pevný nervy=))