Malá vážka usedá na konec rákosové palice
celý svět se rozprostře kolem ní
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Malá vážka usedá na konec rákosové palice
celý svět se rozprostře kolem ní
Dave, přijmi obrovskou gratulaci. Čtvrt století máš zdárně za sebou, tak ať to další roky plyne stejně tak dobře, ba i líp :-) pusu helena č.
Móóóc pěknej profile pic !!!! :)
Zdarec.. pánové... skvělá hudba.......doslechl jsem se že se chistáte na vystoupení do Litomyšle ...
do MC kotelna ........ snad to dopadne... ne jedno ucho by vás rádo slišelo na živo..
Zdarec chlapi, se vší úctou přidáváme a těšíme se na příští týden v Šumperku. Musíme to tam všichni pořádně rozjet. Tak se mějte a ať to hraje ;)
<3 EmO RuLEtZZ
Zdar kluci,vsadim se ze Tc by urcite uvitalo vasi navstevu a kdyz vidim ze tam mate jeden termin volnej,po vasem minulim konzertu sem tu o vas porad mluvi a ja sam vas mam v mobilu i mp4..:-)tak se dyztak skuste domluvit s Belcickym nebo s wagonem a prijed..zdravim celou kapelu..
Čus! Zdravím z Kolína a musím říci asi tolik: Děkuju :D Byl to pěkný zážitek teď v pátek..
btw: "Héééj, co jste za kapelu?!?" :D :D :D
Pánové X-krát smekám svůj virtuální širák.Moooc dobrá music jen tak dál!!!Fše nej do nových úspěchů LEVROY
čauvéés :)) přeju šťastný nevý rok a hrozně moc dalších a dalších úspěchů .. dále přeji hodně koncertů, hodně fanoušků ( to ani přát nemusím, páč to už máte ) a prostě vše nej, nej do nového roku :P s úsměvem a rytmem xleftů skočím i já do nového roku ;)))