X-Left To Die - Názory | Bandzone.cz

X-Left To Die rock-crossover / Chomutov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. března 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • AT LAST /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • EVERYONE LOVES /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • PROTECT ME /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Láskovrazi /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • Mám toho dost! /2012/
    Nezařazeno
  • GO AWAY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • End On The Road /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • BANG! /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • IT´S OVER /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Hasty Dreams /2012/
    Nezařazeno
  • RENT INSIDE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • AFRAID OF FRIENDSHIPS /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • ALL IS SAINT /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • WHITE NOISE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • SEXY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Time for Hating (identity 2007)
    Nezařazeno
  • Internal Bleeding (identity 2007)
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • JE MI BLBĚ /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • Jediné, co si přeji k Vánocům, jsi Ty /The.Switch,Rattle Bucket/
    Nezařazeno
  • PRINCE OF MORNING LAND /potešma 2009/
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

matka zebra

Dave, přijmi obrovskou gratulaci. Čtvrt století máš zdárně za sebou, tak ať to další roky plyne stejně tak dobře, ba i líp :-) pusu helena č.

Confidance

Zdarec.. pánové... skvělá hudba.......doslechl jsem se že se chistáte na vystoupení do Litomyšle ...
do MC kotelna ........ snad to dopadne... ne jedno ucho by vás rádo slišelo na živo..

Sphere

Zdarec chlapi, se vší úctou přidáváme a těšíme se na příští týden v Šumperku. Musíme to tam všichni pořádně rozjet. Tak se mějte a ať to hraje ;)

*sTuPiD<**>dAnDeLiOn*

Zdar kluci,vsadim se ze Tc by urcite uvitalo vasi navstevu a kdyz vidim ze tam mate jeden termin volnej,po vasem minulim konzertu sem tu o vas porad mluvi a ja sam vas mam v mobilu i mp4..:-)tak se dyztak skuste domluvit s Belcickym nebo s wagonem a prijed..zdravim celou kapelu..

Nezmarek

Čus! Zdravím z Kolína a musím říci asi tolik: Děkuju :D Byl to pěkný zážitek teď v pátek..

btw: "Héééj, co jste za kapelu?!?" :D :D :D

levroy

Pánové X-krát smekám svůj virtuální širák.Moooc dobrá music jen tak dál!!!Fše nej do nových úspěchů LEVROY

Gedžit (:

čauvéés :)) přeju šťastný nevý rok a hrozně moc dalších a dalších úspěchů .. dále přeji hodně koncertů, hodně fanoušků ( to ani přát nemusím, páč to už máte ) a prostě vše nej, nej do nového roku :P s úsměvem a rytmem xleftů skočím i já do nového roku ;)))

1 2 3 4 5 68101316192326293133 34 35 36 37 38 39 40 41 42444649535864728295110127144160174185193199203206208 209 210 211 212