kvalitka!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kvalitka!!!
HOYY NEW EP OUT NOW!!!!
dúfam, že budete ma cdčka so sebou aj na RfP, tam určite jedno zoberiem :)
Tak si tady pouštím duet Lucia - David z Krysaře.
Moc Vám to slušelo a krásně ladilo.
Fakt ráda bych něco takového viděla naživo.
Držím palce.
ahojteee,až někdy přijede hrát do zlínského kraje tak určitě přivalíme.....velice mazaná kapela...na mastrech se mi na vás nejlíp pařilo...Pete z kapely Mistake
Jste skvělí, vaše hudba má neuvěřitelný potenciál a dokáže nabít dávkou tolik pořebné energie, má nápad a je originální. Objevila jsem vás díky Davidovi v Hoodovi, nejsem zastáncem takto medializovaných soutěží, ale tohle má něco do sebe, zvlášť když tam jsou tak charizmatičtí a osobití lidé jako je právě David a Martina. Držím palce;) Doufám, že se někdy dostanete do Karviné, třeba na Dokořán 2010(?) :) Budu se těšit !
Nevím, co z Robina udělalají Osvald-Soukup-Durovčík, ale Robin Hood je krásný příběh, a má-li ten muzikál za něco stát, tak jeho hlavní protagonista musí být charismatický a výborný zpěvák. Což David je.
No a aby se neřeklo, tak se občas může přidat k nějakým tanečním kreacím. I když jak si tak vybavuji Draculu a Pepu Vojtka, tak možná ani to nebude nutne.
Řeči, že na prosazení stačí jen talent, sice krásně zní, ale k realitě mají daleko. Možnost získat zkušenosti, být viděn a slyšen se nevyhazuje z okna.
Takže držím palce do finale, které bohužel uvidím až ze záznamu, ale pokusim se ohlídat čas, abych mohla z koncertu poslat nějakou smsku.
PS: pro ty och so true, vyznávající jako jediné pravé místo garáž Nepřipadá Vám směšné, že propagujete volnost, berte nás takoví jací jsme, a sami se pak chováte podobně omezeně jako nějaký ortodoxní spolek?
Kluci prijedte na letošní Masters of Rock, jestli se tam vlezete programem. ať je tam aspoň nějaká kapelka, která bude stát za to :)
jinak gratz davidovi k postupu do finále v robinovi
no umíte si vybrat datum :D v Praze sice budu, ale pekne pred prijimackama... takže se muzu akorát vztekat =(
páni ste jednoducho vynikajúci!!! ak by ste plánovali hrať na slovensku tak dajte vedieť, rád by som Vás videl a počul live :) alebo keby rfp.....