Zdarec, v Akropoli jste byli skvělí, naprosto luxusně nářezovej nástup!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec, v Akropoli jste byli skvělí, naprosto luxusně nářezovej nástup!
Díky za super názory.
Malá ukázka z Akropole :)
http://www.alternativatv.cz/magazin…
Ivane jsi fakt cool teším se až mě na hodinách naučíš pořádnej rock.Jsi fajne učitel.
Přeje Franta
Zdárek kluci, skvělá hudba, pěkná podívaná je na vás;) Výbornej koncert v Akropolis!
Ahoj kluci,
včera to bylo super, byli jste skvělí a třešnička na dortu v podobě Nobodies byla opravdu pecka!!!
!!Wooow!! Nejlepší styl, nejlepší hudba, nejlepší show! A dneska v Akropolis??.. -fucking best-
Lidí překvapivě málo včera, ale vy jste byli skvělí! :)
STUCK MOJO (USA) na jediném koncertě pro ČR 3.11. v Č. Budějovicích v Marty´s clubu !!! Více informací o předprodeji atd. na profilu + další akce.
sakra chlapci, kdy budete hrát v Brně? musíte cestovat všude, ne jen tam u vás :)