X-Left To Die - Názory | Bandzone.cz

X-Left To Die rock-crossover / Chomutov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. března 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • AT LAST /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • EVERYONE LOVES /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • PROTECT ME /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Láskovrazi /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • Mám toho dost! /2012/
    Nezařazeno
  • GO AWAY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • End On The Road /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • BANG! /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • IT´S OVER /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Hasty Dreams /2012/
    Nezařazeno
  • RENT INSIDE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • AFRAID OF FRIENDSHIPS /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • ALL IS SAINT /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • WHITE NOISE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • SEXY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Time for Hating (identity 2007)
    Nezařazeno
  • Internal Bleeding (identity 2007)
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • JE MI BLBĚ /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • Jediné, co si přeji k Vánocům, jsi Ty /The.Switch,Rattle Bucket/
    Nezařazeno
  • PRINCE OF MORNING LAND /potešma 2009/
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Jana

Ahoj, chtela jsem se optat, jestli live DVD opravdu existuje a pokud ano, tak kde je k sehnani.
Dik
J.

Bez profilu

Wagina

Děkujeme všem účastníkům našeho víkendového masakru. O5 jste nás úplně oddělali. Bylo to super zařádit si před Vámi. Tak zase příště. Už se těšíme. Wagina X-LTD

Bez profilu

Eiblik

Hosi v sobotu ste predvedli pravej narez :) tak se mi to libi :) jen tak dal :)

Bez profilu

Wagina

A teď co chystáme..... Můžete se těšit na nový singl a následně novou desku. Termíny bych raději nazmiňoval,pač nechci mlžit,ale v plánu to je. 06.05.2011 můžete shlédnout náš klip v televizi Alternativa. Vystoupíme společně s Monkey Bussines a to v kompletní unplugged verzi. Což bude naše premiéra. Dále taky chystáme akci pro fanoušky a to v podobě dvou koncertů v zahraničí. Fanoušci,tak budou mít jedinečnou možnost cestovat společným autobusem X-LTD a strávit příjemnou dovolenou u moře a ještě si poslechnout dva koncerty. Tuto akci, ještě upřesníme a pořádně zveřejníme. Tak to je asi vše. Máme Vás rádi....v kotli!!!! :)
Wagina von X-Left To Die

Bez profilu

WAGINA

Zdárek lidi. Tak jak se máte? Jaro nám pomalu začíná a s tím i spousta příjemných akcí s X-LTD. Doufám, že si vyberete nějaký koncert z těch co nabízíme a dorazíte zatopit v kotli. Například si myslím, že Tachov bude luxusní práce. Jinak bych chtěl poděkovat všem zůčastněným na zámku v Lokti!!! Vytvořili jste super atmosféru. TO TERESTRIS: Díky moc za pochvalu i my jsme si koncert moc užili a určitě naplánujeme další akce v Praze.

xGeorgeXx

Zde uvádím, už oficiální informace k LAST BELL part 6.
LINE UP:
14:00 - 14:40/40 Keep Panic
15:00 - 15:35/35 Silenced Moonshine
16:00 - 16:40/40 Skavare Flascheta
17:00 - 17:40/40 Last Crusader
18:00 - 18:40/40 Grande Tete
19:10 - 19:55/45 Divine
20:15 - 21:15/60 Something Like
21:35 - 22:35/60 Shogun Tokugawa
23:00 - 00:00/60 X-Left to Die

Lidový dům Tachov
Adresa
P. Velikého 497
Tachov

Start 14:00
Kapela by měla být na místě, aspoň hodinu před tím, než začne hrát.
- na místě budou
• 1. a 2. Kapela, bicí(základ) od Keep panic
• 3. – 5. Kapela, bicí(základ) od Skavare
• 6. - 9. Kapela, bicí(základ) od Divine + reprobox
Hrací doba viz. výše včetně času na střídání.
Kapelám bude zdarma poskytnuta balená voda (zdarma) !od pořadatelů nikoliv od zdejšího baru!

Terestris

Ahoj kluci, v pátek v Praze jste byli fakt skvělí! Zapařila jsem suprově..na konci Nobodies a Fuck It - úplně nejlepší.....jen více takovej akcí!! Mějte se, ať to dál šlape!!

Bez profilu

Vašek

Tohle mě silně připomíná Korny

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27 2830323539445058688197115134152168181190197202205207209 210 211 212