Zdarec.Díky za gratulace a tak. Jsme moc rádi, že vám to něco dává.Tak už se na vás zase těším v kadani na Phodě...Pořádně to rozjedem.Chci vás všechny....Prdelky moje
FG SUperman
Kdyz vymenite frontmana, tak snad nebudete pusobit tak smesne. Jeho projev je tak neautentickej, ze sem nevedel, jestli se mam smat nebo stydet za nej. Mimochodem kdyz zpivat anglicky, tak at ty texty davaj smysl. Je jasny, ze k tydle hudbe cestina moc nesedi (teda spis je tezky napsat ceskej text tak, aby neznel debilne), ale rozhodne neni lepsi schovavat se za pseudoanglictinu. Jinak hudba neni spatna.









