X-Left To Die - Názory | Bandzone.cz

X-Left To Die rock-crossover / Chomutov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. března 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • AT LAST /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • EVERYONE LOVES /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • PROTECT ME /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Láskovrazi /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • Mám toho dost! /2012/
    Nezařazeno
  • GO AWAY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • End On The Road /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • BANG! /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • IT´S OVER /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Hasty Dreams /2012/
    Nezařazeno
  • RENT INSIDE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • AFRAID OF FRIENDSHIPS /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • ALL IS SAINT /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • WHITE NOISE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • SEXY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Time for Hating (identity 2007)
    Nezařazeno
  • Internal Bleeding (identity 2007)
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • JE MI BLBĚ /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • Jediné, co si přeji k Vánocům, jsi Ty /The.Switch,Rattle Bucket/
    Nezařazeno
  • PRINCE OF MORNING LAND /potešma 2009/
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

FG SUperman

Kdyz vymenite frontmana, tak snad nebudete pusobit tak smesne. Jeho projev je tak neautentickej, ze sem nevedel, jestli se mam smat nebo stydet za nej. Mimochodem kdyz zpivat anglicky, tak at ty texty davaj smysl. Je jasny, ze k tydle hudbe cestina moc nesedi (teda spis je tezky napsat ceskej text tak, aby neznel debilne), ale rozhodne neni lepsi schovavat se za pseudoanglictinu. Jinak hudba neni spatna.

Bez profilu

Venca

I já se připojuji k zástupu gratulantů.

Bez profilu

noir

díky za dobrou akci a hlavně gratulujeme, zasloužili jste si to. dobrá šou....třeba se potkáme za nějaký čas na akci.....at se vám vede co nejlépe a šlape to.

Tessy.M

Ahoj včera ste byli supr hlavně Valenťák pozdravuju ho. Na letnáku sem snim mluvil o jeho new blanách fakt supr těšim se na další koncik na Pohodě. Zdravim a ad to hraje

Bez profilu

Jéža

Hoši poprvé sem Vás slyšel naživo a byla to paráda v tom letňáku včera v KnO *THUMBS UP* :)

Bez profilu

CZervajs

Zdravím.....teda jsem už relativně starší kus,ale viděl jsem vás v Klášterci a hlaholím....JEN TAK DÁL....je to super muzika.

1 2 3 4 5 6810131722283646597491109126140151159165169172174 175 176 177 178 179 180 181 182 183185187190193196199202205207209 210 211 212