Romí napiš mi prosím,jestli tam budem přez noc nebo ne...Díky a fajn den:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Romí napiš mi prosím,jestli tam budem přez noc nebo ne...Díky a fajn den:)
Ahoj díky...Ty chyby se určitě časem ztratí...Teď se na tom pracuje...Nikdo není neomilný...Bude tam nejspíš hlavně mocpřeklepů,jinak nevim,protože mi s tím pomáhá děvče z anglie...studuje tam a více méně žije a v tomhle jí dost věřím,ale možný je vše...To Phobos...Taky se moooc těšíme a určo tam zapaříme:)))To Kákápéčko:Předčasně ti přejeme vše nejlepší....A určo si na tebe vzpomenem....Ave
Zdravim! Hudba naprosto super! Už se těším na Oleško! doufám že pak pořádně zapaříme!!
no hlavně si chlapi užijte fesťák 28.7. na moje narozky :-D až budete hrát, vzpomeňte si na mě :-D mějte se(x)
caues,hudba se mi libi moc...jen bych vyrusil ty chybky v textech...pak to totiz pusobi dost neumele... jinak jak pisu...libi se mi to moc... keep playing...
Fakt díky:)
Ave všeci...Díky moc za gratulace, taky jsme rádi,že jsme to zvládli...Nebyl mi totiž ten den nějak dobře...Jinak se už moc těším na to Oleško.Bude to super fesťák.A vlastně tímto vás všechny zvu.....Přijďte zapaříme......Ave
Zdravim vás chlapi a gratuluju k postupu ve skutečný lize, mějte se, Honza
Cusky romčo a spok mějte se tu dobře a né že něco vyvedete když tu nebudu dneska tak priblizne za hodinku odlitam do tý anglie tak se mějte a až prijedu zpatky do CZ tak se vám ozvu papa LEstat
hej hou ... xleftáci doufám že zase pojedou do Chodova za Maazou a kákápéčkem a jestli NE, tak přijedu já do Chomutova :-D