X-Left To Die - Názory | Bandzone.cz

X-Left To Die rock-crossover / Chomutov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. března 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • AT LAST /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • EVERYONE LOVES /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • PROTECT ME /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Láskovrazi /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • Mám toho dost! /2012/
    Nezařazeno
  • GO AWAY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • End On The Road /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • BANG! /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • IT´S OVER /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Hasty Dreams /2012/
    Nezařazeno
  • RENT INSIDE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • AFRAID OF FRIENDSHIPS /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • ALL IS SAINT /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • WHITE NOISE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • SEXY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Time for Hating (identity 2007)
    Nezařazeno
  • Internal Bleeding (identity 2007)
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • JE MI BLBĚ /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • Jediné, co si přeji k Vánocům, jsi Ty /The.Switch,Rattle Bucket/
    Nezařazeno
  • PRINCE OF MORNING LAND /potešma 2009/
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Ave"wagina"Hate

Ahoj díky...Ty chyby se určitě časem ztratí...Teď se na tom pracuje...Nikdo není neomilný...Bude tam nejspíš hlavně mocpřeklepů,jinak nevim,protože mi s tím pomáhá děvče z anglie...studuje tam a více méně žije a v tomhle jí dost věřím,ale možný je vše...To Phobos...Taky se moooc těšíme a určo tam zapaříme:)))To Kákápéčko:Předčasně ti přejeme vše nejlepší....A určo si na tebe vzpomenem....Ave

Bez profilu

Peťan - Phobos

Zdravim! Hudba naprosto super! Už se těším na Oleško! doufám že pak pořádně zapaříme!!

Bez profilu

hory

caues,hudba se mi libi moc...jen bych vyrusil ty chybky v textech...pak to totiz pusobi dost neumele... jinak jak pisu...libi se mi to moc... keep playing...

Ave"wagina"Hate

Ave všeci...Díky moc za gratulace, taky jsme rádi,že jsme to zvládli...Nebyl mi totiž ten den nějak dobře...Jinak se už moc těším na to Oleško.Bude to super fesťák.A vlastně tímto vás všechny zvu.....Přijďte zapaříme......Ave

Lestat

Cusky romčo a spok mějte se tu dobře a né že něco vyvedete když tu nebudu dneska tak priblizne za hodinku odlitam do tý anglie tak se mějte a až prijedu zpatky do CZ tak se vám ozvu papa LEstat

1 2 3 4 5 6810131722283646597491108123136146153158162165167 168 169 170 171 172 173 174 175177179182185189193197201204206208 209 210 211 212