4 Jakub48: Ten Rock am Ring neni vubec zlej napad :-)
Ale me by uplne stacil koncert nekde pobliz Pardubic ;-) Co rikate panove?? :-)
for it vain
MASO JE VRAZDA PICO!!!otevri oci ty steaku...SHG.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
MASO JE VRAZDA PICO!!!otevri oci ty steaku...SHG.
zdravim všechny kdo přišli omrknout náš profil:))já jsem v práci, za chvíli jdu pleskat na pánev pořádný steaky:))ale mám super pohodičku tak vám jí přeju taky..užijte sobotní večer čuussszzzz:))
4 Jakub48: Ten Rock am Ring neni vubec zlej napad :-)
Ale me by uplne stacil koncert nekde pobliz Pardubic ;-) Co rikate panove?? :-)
Flozik: Tak tak :o) Ale co.. do pristiho Rock Am Ring v Nemecku dost casu, ze jo kluci? ;))))
Jinak drzim palce se skutecnou ligou ;)
Flozik:Souhlasim....
Taky sem to tak napsal, aby to vypadalo ze zacatku na kritiku :-D Jo a resili sme to, ze sem vyhral jako 300ty fans tady vasi diskografii, kterou uz mimochidem znat skoro nazpamet. Jedina vec, kterou nechapu je, ze jeste neobjizdite velky stadiony po celym svete, protoze vam to hraje fakt paradne. Az se mi nechce verit, ze ste Cesi :-)
Zdravim!!! No jak to rict, aby to neznelo blbe?? Asi jednoduse a bez skrupuli. Ty novy songy sou DOKONALE UZASNY!!!!!!!!! Hlavne takova Time For Hating ;-) At to dal slape a snad se nekdy potkame na koncerte :-)
...zdravím kucí, ta unfair do vás řeže :))))
zdrawim xlefttodie..já se chci zeptat estli by se dali sehnat někde ty waše songy jak ste tady měli předtim..díky moc.:))
tak samozřejmě, že .) a já děkuji za názor chň .)