Mohla zajímat nová zpráva v Blogu mého profilu: http://bandzone.cz/fan/pajcus
Je možné, že tomu nebudete věřit, ale můžete se tam vidět ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mohla zajímat nová zpráva v Blogu mého profilu: http://bandzone.cz/fan/pajcus
Je možné, že tomu nebudete věřit, ale můžete se tam vidět ;)
to sally: díky za pochopení
kdy teda přijedete do kadaně????????
Zdravím všechnyyyc .. Víťa je nejlepšííí :-*
našláplá hudba , emoce, tak to má být
čaute klucíííííí ušatíííí :) do nového měsíce přeji pořádný akce a at už je konečně 25.12 :-D mějte se
Nazdárek Draci... fakt mám radost z vašeho hudebního skotačení a líbí se mi jakou děláte muziku... jen tak dál... 8) doufám, že se zase někdy potkáme na nějaký akci... hold a čest vaší zábavě, jak nazýváte svý hudební počiny... a hooodně úspěchu na vaší dobře našláplé cestě v hudebním světě....máte na to, tak si to kuwa vemte...Karii (e.o.f) ...mějte se fajně8)
Nazdárek :-)
Tak tady jsou slíbený fotky a video z Lucerny.
http://www.youtube.com/watch?v=nm…
http://members.chello.cz/jforejt/xleft
a díky moc za dost dobrou akci ;)
čusík, Jakub
Zdar pindourkové, at vám to šlape, nové skladby se mi líběji !!!
PS: Banány jsou bohatým zdrojem draslíku !!!!
Ahoooj kluci,nechtěly byste spáchat nějaký konzoš??Což??Byly by jsme moc rádi,kdyby jste přijely a odehrály tu v Raspenavě.....Budem tu dělat takovej menší festáček 15.12 Co Vy na to???