r_man: to doufam:D:P
waginka:Aaaa uz vim co posloucha poradnej zpevak:D
it_vain
to bylo docela vostrý ty zpěváku jeden nabubřelej....počkej ty zmetku:))))) a neřikej mi víťánku! .... .-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to bylo docela vostrý ty zpěváku jeden nabubřelej....počkej ty zmetku:))))) a neřikej mi víťánku! .... .-)
r_man: to doufam:D:P
waginka:Aaaa uz vim co posloucha poradnej zpevak:D
to it_vain to zduř bylo na mě viď...du na to :-PPPP těšim se na Tebe bráško ;)
Tak to je super, postupně jsme se tu všiciázali,klucí moji zlatí:)) Ty ty močkožroute, že mě zničíš:)))))))Cha cha cha cha:)))) Prosím tě v půl jedenáctý budeš mít kukuč zas jak postíženej.No a tím to celé přeci končí Víťánku:pp
jee to je paráda se takhle počíst:) zítra se těšim lidiiiii!!! sic po práci, ale sil si nechám dost.... nechci machrovat a nic předvídat ...., ale ..tebe zničim wagínko:) těšim se na všeci a kdybyste něco někdy potřebovali.............tak si to kupte:)))))) zduř
to bartron: je skvělí, že se takhle vypravuješ, snad se z chmelíš a budeš mít skvělej večer, budem hrát třetí a začátek celé akce někdy už v půl osmí! tak neprošvihni. bohužel bohužel sami sme naplněni v krabičce s kolečky a je to jen tak tak, můžeš si mě přidat na ajsku a pokud by nějaká taková akce kdy vypravujem auta byla... mohu dát pak vědět ;) měj se skvěle a bav se
Jo jo jo...Na zítra se taky moc těším, akorát v sobotu ten budíček:( No nic moc.... Vali, vali vali: Ať je hudba tvůj lék:))))))))))))))))A každý ať má muziku svou:)))))) Když tady rozebíráte ty holky....Já maám taky jenom jednu, ale za to jsem maximálně spokojenej a šťastnej.... Takže jestli jenom jedna?......Jaaaaaaaaaaaaaaaaasně....... Ale je si to vydrží ,netroufám si říci, to přeci nikdo nevííííííí.
Zdravice, v sobotu razím na bás do Chmelnci, tak se chci jen zeptat, jestli je nějaký pořadí kapel? A taky kdy bude asi konec, pač nejsu z práglu a musím se motoráčkem nějako dostat dom.
P.S. Nechcete n+ěkdy s sebou nabrat Tepličáky F.S. To by mohlo bej tdocela výživný ..
V sobotu čus
jedna...to vydrží?... mě láska obstojně zklamala a hudba je skvělá! že? viď viď Honzíčku, Ty náš drumere a autodýdžeji
to mates. neboj, brzy se snad uvidíme :-P a to Nias...ať si každej myslí, co chce ;) a snad bude pochopení, mám rád kluky z kapely. miluju je?
to, že sme s Víťou bráchové, je nejskvělejší...jinak spíš něco je příhodná sranda :) Britannico
teď sem uplně uplně vážnej a zítra se těšim jak zakalíme wagínku. btw. dámy a pánové.Přijďte zítra na maturáček! !! info: romik(bahrainn) s náma zabrnká skladbu lies full of life jak tomu bude i na sálodlouze připravováném CD
bude i úžasnej bahrainn set při které doufám roztaju, a Vy příznivci kapel to pořádně rozpaříte
....nějaký dlouhý...mějTe se lidi. onan
haha jste se nějak rozhovořili, celý tejdny nic a teď takovejch příspěvků O.O no jo, stačilo jenom najít příhodný téma, co? XD