X-Left To Die - Názory | Bandzone.cz

X-Left To Die rock-crossover / Chomutov

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. března 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • AT LAST /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • EVERYONE LOVES /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • PROTECT ME /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Láskovrazi /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • Mám toho dost! /2012/
    Nezařazeno
  • GO AWAY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • End On The Road /Ekompilace 2013/
    Nezařazeno
  • BANG! /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • IT´S OVER /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Hasty Dreams /2012/
    Nezařazeno
  • RENT INSIDE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • AFRAID OF FRIENDSHIPS /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • ALL IS SAINT /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • WHITE NOISE /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • SEXY /potešma 2009/
    Nezařazeno
  • Time for Hating (identity 2007)
    Nezařazeno
  • Internal Bleeding (identity 2007)
    Nezařazeno
  • BUBBLE GUN /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • JE MI BLBĚ /akustická/ 2012
    Nezařazeno
  • Jediné, co si přeji k Vánocům, jsi Ty /The.Switch,Rattle Bucket/
    Nezařazeno
  • PRINCE OF MORNING LAND /potešma 2009/
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Ave"wagina"Hate

Zdravím Vás lidičky naši milovaní.Chci Vám všem opět moc poděkovat,za tyhle bomba vzkázky:)To Matěj_99:No tak to special díky a fakt jo? :). Jinak taky hodně velký maxi díky patří klubu Renda a všem účinkujícím i fandům...Skvělá atmosféra a perfektně jste se o nás postarali.Takhle by to mělo fungovat všude a hudba by byl ráj:) Dále chci taky podotknout, že jsme přesáhli sedmistovku fandů a toho si moc vážím a patří tomu můj respekt. Takže ještě jednou moc děkuji a děkujeme.Budeme se snažit Vám přinést zase něco nového a pořád Vás něčím šokovat a překvápět.A Vy....Vy zůstaňte stejně super jako jste do posud:) Měj te se krásně.

Bóřa

Kluci,byl jsem na Mansonovi,Rammsteinech,Linkin Park atd. ale jejich show je vůči vám sračka a přetvářka.Neuvěřitelný.Fakt díky.

Bez profilu

hejdič

Včera to bylo peklo!

Bez profilu

Milby

Ahoj, co jste předvedli v Rendě, budiž nikdy nezapomenuto!!! Jednoznačně nejlepší kapela, co tady u nás kdy v Rendě hrála, díky kluci!

1 2 3 4 5 681013172228364658718496106113118122125127 128 129 130 131 132 133 134 135 136138140143147152158165173181189195200204206208 209 210 211 212