Zdarec typci... pocteni o akci vzkriseni v Ledci nad Sazavou
http://skolni-bulva.cz/?p=239
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec typci... pocteni o akci vzkriseni v Ledci nad Sazavou
http://skolni-bulva.cz/?p=239
jo jinak, už jsem se pevně rozhodl, jestli konečně někdy dodělám fans web atari terror, vrhnu se na vááááááááás :))))
kluci moji, chybí mi ta waše show, hudba avy taky :)) už chci zase na wáš koncík :( ale jak mám zlomenou tu nohu po autonehodě, no nevim nevim, přeju hodně zdaru, váš big fan kákápéčko from Sokolov :P
Zdravím Vás lidičky naši milovaní.Chci Vám všem opět moc poděkovat,za tyhle bomba vzkázky:)To Matěj_99:No tak to special díky a fakt jo? :). Jinak taky hodně velký maxi díky patří klubu Renda a všem účinkujícím i fandům...Skvělá atmosféra a perfektně jste se o nás postarali.Takhle by to mělo fungovat všude a hudba by byl ráj:) Dále chci taky podotknout, že jsme přesáhli sedmistovku fandů a toho si moc vážím a patří tomu můj respekt. Takže ještě jednou moc děkuji a děkujeme.Budeme se snažit Vám přinést zase něco nového a pořád Vás něčím šokovat a překvápět.A Vy....Vy zůstaňte stejně super jako jste do posud:) Měj te se krásně.
Kluci,byl jsem na Mansonovi,Rammsteinech,Linkin Park atd. ale jejich show je vůči vám sračka a přetvářka.Neuvěřitelný.Fakt díky.
supr vykon:) bicmen si to proste dava:)
Eště jednou díky že ste v Roudnici zahráli,byli ste fakt špičkový!!!Snad si s váma eště někdy zahrajem.Tak ať se daří;)
Včera to bylo peklo!
Fakt paráda v Rendě.Nic takovýho jsem tam ještě nezažila.Doufám že se zasejc uvidíme někde na konziku.Každopádně díky za CD
Ahoj, co jste předvedli v Rendě, budiž nikdy nezapomenuto!!! Jednoznačně nejlepší kapela, co tady u nás kdy v Rendě hrála, díky kluci!