super super super jen tak dál, xávo. přeju hodně inspirace. n.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
super super super jen tak dál, xávo. přeju hodně inspirace. n.
zdar, držím palce k rozvíření zatuchlé scény,šlape ti to!
wow dobre , spatne , dobre je to zvlastni , musim si dat trochu dymu bez hrusinskeho za to s trochou THC a pak to bude jeste lepsi . Xaviere jsi proste zatim to co jsem neslysel (aspon v tehle kvalite) jen tak dal ...nazi jazzícek hahahaha
ahoj xavi, rozumim, přídu
Taky koukám kde se tu vzal Xavi. Aspoň mě po tejdnu něco vytrhlo z nudy. Tyhle umělecký výkony se nedaj komentovat. Za všechno stejně bypovídá 83 fans za 16 dní od založení profilu. Vlastně 84. Já taky přidávám.
Už i Xavi se tu objevil. Neuvěřitelný... hlavně se snažim zůstat v realitě a už je tu další neskutečný magnet, sakra. Deska u nás chybí, tak ji někdo možná schytá jako dárek. Přeju samý dobrý nápady.
vzal jsi mi spoustu nápadů, co jsem měl do budoucna, zase jsem 2. a né-li ještě dál:-)
ahoy .. tvoje hudba mě moc baví a moc ji cením ... kryl by byl na tebe hrdý, kams ten folk dostal:o) promáklé texty, energie a styl .. je to maximálně originální a navíc cením, jak objíždíš kluby a poctivě buduješ kariéru .. žádné billboardy nebo články ve spaji ... cením .. držím palce a úspěch nezávidím :o) možná trochu :o) budu rád, když koukneš na náš profil a zanecháš názor .. když ne .. můj postoj se nezmění :o) možná trošku :o) heh .. zatím ahoy a hodně zdarů .. Funktomas
Jé, Pan Baumaxa má zde profilus. Zdravíme LitvínON
Ozajstný Hip-Hop ..jou..the best song :)