to je xindl je dobrej, a xavier se mi líbí, takže doufam že setam dostanu:)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to je xindl je dobrej, a xavier se mi líbí, takže doufam že setam dostanu:)
hras paradnu hudbu ktora je vtipna a piesna o hop hipe je uplne skvela...len tak dalej nech sa dari...
Tak 18.10. v Lokti.Už se těšim.Zdravim! ;)
Dnes jsem Vaše skladby slyšel poprvé.
Koncert s Xindl X bude nejlepší.
Hodně štěstí.
Ahoj, nová písnička k poslechu na profilu..Kopf Hoch s hosty až z dalekého Německa..Příjemný poslech..
DYZE
Chudáčku. Moc se nám nepředři. xD
super, super, super..... ;)
Hele Xavi, je tady pěkná zívačka. xD
Už aby bylo 28.11. a ty i Xindl ses nacházel v DC. ;-)
Na Colours jsme se u něj fest nařehtali :-D
poklona pred timhle typkem