tvoje písničky=moje srdešní záležitost, spojeno s nimi mnoho fajn zážitků zdraví ústecký kraj;)
Kpamarian
Chčiju ti do huby
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chčiju ti do huby
tvoje písničky=moje srdešní záležitost, spojeno s nimi mnoho fajn zážitků zdraví ústecký kraj;)
Sláva pánům Xavierovi a Xindlovi: "Škoda lávky, která padne vedle pilíře"
Celej velbloud byl v neděli královsky pobaven. V pondělí doufám taky, to už nevim.
PARAPETY sem!!!!!!! :-)
Cuzz! Zitra 19.11 maj Divokej Bill zkousku a APPLE JUICE od 20.00 hod. budou krtit desku v Retru v PRAZE. Pokrti jim to Roman Skamene a dale zahrAjou EVELYNNE a P.S. AHOJ E. :-D
Jedinečný to umělec!
helou...zdravím a jen slušně oznamuju...dali jsme si do spřízněných. ať to šlape, kua:-)
víš že seš borec ???Těším se na Náměšť, měj se ok!
latr sakr tak xavi je i na bandzone...zasadím si prasečí ocásek
Zdarec Xavi...tady máš fotky ze včera..opět vypečená akce..díkec
http://picasaweb.google.cz/Ingamosh…