šišbardón já to omylem odeslala :-D no neva... prostě seš super ! klaním se a přeju vše nej !
Tvoje šišbardón Áňa
papá a měj se a směj se !
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
šišbardón já to omylem odeslala :-D no neva... prostě seš super ! klaním se a přeju vše nej !
Tvoje šišbardón Áňa
papá a měj se a směj se !
Ahoj vážený Pane :o)
Na druhé straně plotu, Positiff a... jmenoval a
Opičan je kyngoš, sapalať pámbů za něj
Vcera opican.. Stal za navstevu legalizace.. Promakly jak svin, Xavi, klanim se.. Ganza je ZLO:D
cau dej sem opicana ze vcera!
pánové...dobře si to valíte..jen tak dál..:) pac a pusu fšem:)
legalne ne.