Ahoj!
Taky tě (ne)baví neustálé sračky, které nám bulvár podstrkuje? ;-) Tak potom jsi to právě ty, kterému se bude líbit má nová píseň Odpovědi bez otázek, která právě přibyla na mém profilu!
http://bandzone.cz/alou
Přeji příjemný poslech,
tvá Alou!
Mimochodem, na RFP jsi byl úplně dokonalý :-)!
Bohe
Tak ty frajere z lesa, až se objevíš někde poblíž Chomutova a že si to budem čekovat čekej palbu k tobě na podium .... ano, toto je fakt, žádná výhružka či varování, s tím rovnou počítej a jestli si takovej frajer jakýho ze sebe děláš v rozhovorech v český televizi můžeš si pro to přijet rovnou. Velkou hubu máš to de vidět, ale kdo moc mluví, moc nepřemejšlí nad tim co mluví, to se nejspíš stalo tobě. V hip-hopu žijou jakési pouliční zákony, který ti jsou cizý, vzal sis ho do huby hiphop jako celek a bohužel za to jak si se vyjádřil, poneseš následky, na ulici je to zcela běžný jev za takové chování ....










