Bez profilu
LiZ0
NO .. JO HOSI...ja uz stim skoncil...ale za tu mamu v repu se vam pomstim..jen rozlustim...kdo to oni rekl v tom repu a dostava laty :D.... a masek co mluvi ze byl u te bytky ho sem tam nevidel...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
NO .. JO HOSI...ja uz stim skoncil...ale za tu mamu v repu se vam pomstim..jen rozlustim...kdo to oni rekl v tom repu a dostava laty :D.... a masek co mluvi ze byl u te bytky ho sem tam nevidel...