Within Temptation Tribute - Úvod | Bandzone.cz

Within Temptation Tribute gothic-metal / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Faster - zpěv Kateřina Černoušková
    Nezařazeno
  • Mother Earth - zpěv Kateřina Černoušková
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

simonhribe

Skláním se před paní zpěvačkou. Chce to kus odvahy zveřejnit na stránkách revivalu zazpívanou píseň po svém. To fanoušci většinou nepřijmou. Takže se přímo vystavujete nebezpečí negativní kritiky, čímž jste si mě získala. Ale protože už o Vás Zuzano něco vím, tak Vám fandím a to hlavně ve Vaší vlastní cestě! Ohledně nahrávky The Howling a Within Temptation vůbec - původní zpěvačka je na můj vkus poněkud jalová a ukňouraná. Váš hlas je specifický, má drajf a to je plus! Jen tak dál a nedejte se ;)

Iva

obdivuju zpěvačku, že se do něčeho takového pustila, klobouk dolů, jen ty výšky jsou nepříjemně nosové, asi bych se na to zaměřila, jinak se mi projev líbí, je to čisté a sedí to perfektně :) držím palce a hodně úspěchů :) pokud přijedete do Prahy, určitě na vás zajdu

Zobrazit všechny názory