zdravím frajery z jirkova , mrda mikča aj triko moc dík a praha a tyson platí zatím
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravím frajery z jirkova , mrda mikča aj triko moc dík a praha a tyson platí zatím
ale no tak veno,
Hola hej,
koncert námrdovej, kapelky absolutně SUPER, zvuk byl jak y alabastru, až na CARNIFEX mikrofon a soudek piva v backstage zmizel jak kouzelník pokuston.
Nový merchandise se prodával a my jsme měli celý večer usměl na tváři.......
Moc povedená akce......
Zdravíme do Přerova : Mogula, Lenina a Gejzu [toho jejich voe]
Zdarec pardi,,,,tak včerejšek opět mrdel a obdivuju Pekose že to dal na otočku kámo máš muj obdiv jsem rád že jsme tam nemuseli spát páč by nám všem do rána na nose vyrostly lisohlávky.jinak kapely hrály super a pecka zvuk!!!!
čus borci, všechna čest bejt s váma spřízněný:)
Hooodne hezke!!pridavam do oblibenych!!
Hehe...taky si říkám že máte dobrý název skupiny:-D
no původ toho nicku je sice trošku jinde...ale řekněme, že jsem vaše velká fanynka :-D:-D
OK, tak já si to rozmyslím a vyberu si :-)
PS - A ty bys do toho nešel :-D
KALENDÁŘE !!! brďo !
Hmmmm, pičo,to zní lákavě...ale kterýho???