ahoj tyson zdraví kapelu victims , i když neberu tu kotelnu a to co se stalo , jsem byl nasranej , ale ste dobrý a byli jste a budete,to já vím moc dobře a pro to vás mám rád bojujete a to je hlavní Takže at se děje co se děje tak co se týče kapeli victims držím sváma furt a pěvně věřím, že vám to bude vycházet i potomhle koncertu co se stalo, takže jestli jsem byl naštvaný na vás tak se omluvuju taktéž ,zdar
moshing commando tyson
sten
tady ty skladby zněj jak šmoulí grind


![Profilový obrázek PoRkY-[Randy Marsh]](https://bzmedia.cz/fan/po/porkyapettito/gallery/profile.default/586647_t_s.jpg)







