Díky moc!! Přeju vám ať vám to i nadále šlape jako dosud.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky moc!! Přeju vám ať vám to i nadále šlape jako dosud.
Zdar chlapi, jestli chcete vidět nějaký fotky z Klánovic, tak můžete zde: http://galerie.albumfotek.cz/23945/
ou šit! NESKONALÁ PARÁDA, budu si vás pouštět místo Večerníčka ;-)
Masakr včera :-)
http://anubiseth.rajce.idnes.cz/Praha_2…
Zdravíme náš oblíbený severský ancábl! Doufám, že pod stromek naježilo nějaké nové moshing pecky :)
Fred
26.12.08 Litvínoff - Terasa
OPITZ, NOT, POŽADOVANÝ STAV MYSLI, UROBOROS
Tak teda "chlapi", Váš koment si dám za rámeček :D:D
Zdar banda, pridávame, prajeme nech sa darí !!! Protest
Asi už vám to řeklo honě lidí ale chtělo by to fakt změnu názvu :D:D Hold jedni Victims už ze švédska dlouhodobě drtí nekompromisním d-beatem zbytek světa a myslím, že to dostatečně stačí :D:D ale jinak dobrý přebal posledního cd...
Zdarec panove,pridavame si vas!!!