Zdravím chlapi!
Díky moc za koment! Masakr hudba! At se Vám daří! Jen tak dál! Určitě se někdy uvidíme naživo! Mějte se!
Brutalpussy
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím chlapi!
Díky moc za koment! Masakr hudba! At se Vám daří! Jen tak dál! Určitě se někdy uvidíme naživo! Mějte se!
Brutalpussy
Na moje narozeniny...
http://anubiseth.rajce.idnes.cz/plakaty/
Sice pomalu...ale o to jisteji :-)))
Jiny rozmer jo?:D no ale mate to pekny,hlavne ten zadni potisk je dobrej,toho se ale asi na damskym triku nedockam ze?.)
Přátelé, díky vám koncert bude !!!! 27.březen !!!!
No ja uz jsem na novej merch samozrejme koukala,ale nenasla jsem zminku o damskym triku:))) a ja bych se v panskym asi ztratila:-D
Ahoj, začal jsem teď fotit pro nový server Photomusic.cz a přidal jsem tam i pár trochu starších akcí, takže tam najdete i fotky ještě z Christ Mosh Beast 2008
http://www.photomusic.cz/report/18…
Hodně kvalitní . . . co dodat
Zdravíčko, chtěl bych vám lézt do prdele:-) a pozvat vás na náš profil s vidinou možné budoucí společné akce:-). Zdárec! Za SC D.I.E. Collector Inquisitor