kurec to jsou fota...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kurec to jsou fota...
Poblijóni :D
Nazdar hošani. 19.máme společný vystoupení v Litoměřicích. Se těšíme na pořádnej masakr. Snad tomu přispějou i nějaký posluchači, případně pařiči :-) Jenom čistě náhodou nevíte esli bude třetí kapela?
Za Keep On Rotting Ladin
cus hovada včera u nás v jaráku jste to dobře rozprasili škoda že bylo docela málo lidí jinak fakt dobrej prasec!!!
čeká nás bitva u Jaroměře bratři......těšim se ne žene.....
na holou kouly:-)
ještě já přidávám pár foteček z ADF2.
http://akiwashi.rajce.idnes.cz/16.5.09…
To asi všichni .... !!!!
INFESTED naprosto geniální a neuvěitelně energická show.... mohu již ted zaručit, že v Chomutově nebyli naposledy....
Zdar Victimaci...to byla zas super akce...byli ste sveli ale z INFESTED sem mela husi kuzi :D
http://anubiseth.rajce.idnes.cz…
Fotkyyyyyyyyyyyyyyy! Uááááááááááá :-)