V patek dorazim tak poradny maso udelejte:-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V patek dorazim tak poradny maso udelejte:-D
hosi nekdy musime zopaknout JimBeam party ve zkusebne
Hola hop nasi Thc kamaradi:-)Kurna ale sa kvam uz tesime!Tak uz sa len par krat sa vyspime a sa vidime hehehe...potom poslite este nejake info ohladne aparatu atd.nech vieme co zo sebou trepat.Tak zatial sa majte a hlavne nikoho neposluchajte,-)Hoyas
jj thx bro možná se ukážu :-D
No já už se moc těším... moc těšim... moc těšim...
Jinak přátelé Venca má recht páč naše scéna opravdu potřebuje jenom a jenom vaší podporu a tím myslím hlavně nám blízké a také přátelé z ostatních zde i v okolí působících kapel.....jinými slovy akce takového charakteru se u nás konají zřídka oproti jiným dobám!!Proto si myslím že je to škoda a to že se vás tam doufám sejde hojný počet aby bylo o zábavu postaráno a všichni jsme si to společně pořádně užili!!!Věřte že každou vaší návštěvou budeme potěšeni.......Tak přátelé metalu neváhejte a přijďte se pobavit a podpořit mladé umělce 18.září do Music Clubu Šakal v Chomutově na Zahradní.....díky Lukáš a Victims crew
Venoušu nehul to!......
Zdravíčko FANOUŠKU,
dovolt abych tě pozval na super párty !!! Bude to opět skvělá metalová show, co v Chomutově dlouho nebyla, na tento SPECIÁLNÍ večer jmse pro pozvaly kapelky:
19:00 - 19:30 : KILLED BY SUMMER
19:40 - 20:25 : EFECTO DESPOTISMO
20:40 - 21:25 : OCTAGONE
21:40 - 22:15 : VICTIMS
22:30 - 23:15 : SEPSIS
23:30 - 00:15 : ATTACK OF RAGE
Vše proběhne v Chomutovském klubu Šakal od 19:00 za pouhých 100 Kč a to 18.9.2009 /je to pátek/ Neváhejte a rozhodně přijdte podpořit Chomutovskej UG !!!
Za celé VICTIMS Vás zve VENCA
Zdar Victims! tak nám skončilo léto, čas dovolených a odpočinku. Tak byste mi mohli "konečně" poslat vaše DVD. Kontakt na mém profilu, zatím a dík
Nadzárek pánové je nebo bude plakát na tu vypečenou akcičku u vás :-)