hola hola pánové! tak sem teda zvědavá na tu vaší pájušku.. kde jí máte? a kde jsou ty fotky slíbené, že tu budoou? nák se tu nemůžu najít! =D ..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hola hola pánové! tak sem teda zvědavá na tu vaší pájušku.. kde jí máte? a kde jsou ty fotky slíbené, že tu budoou? nák se tu nemůžu najít! =D ..
Ahoj chlapci:) Slíbila jsem, že se ozvu,tak doufám, že si na mě pamatujete. maličká....Marie:)
Zdar, vcera v Liberci namrdové ! Hazim do oblibenejch.
zdravíčko pánové,mno jéjé já sem všema deseti pro!!!určo to nějak domluvíme!!!
Cuz kluci, jak mate v koncikach ze s vama hrajeme v Teplicch tak uz tam nehrajeme, m uz sme si Teplakovice davali v listopadu...
A chci se poptat, v Liberci vysej plagose ze tu hrajete v patek ale v koncikach to nemate, jaka je pravda? Dik! Peopl
Nazdárek pánové.....Jak pak se máme?Nějak vás poslední dobou nevídám(krom Lukáše teda) nevídám.Nová skladba je moc moc luxusní. ;-)
čau chlupi, výbornej sekec, těšim se na společnej gig v teplicích. mějte se
zdarec chlapi nemáte nahodou ještě ty mikiny zipovky ve velikosti XL??
Zdarec bando.jsou stále k mání vaše trikoty v XL velikosti(nejradeji bych XXL,ale když nejsou,alespon bude inspirace do diety :D).
to řeže! jako že ste mě svedli na scestí deathcoru :D...někdy se musim zastavit na koncík páč tohle vše co ste vytvořili je inferno :D