tak tydle trička co ted máte sou fakt mrda.venco.jedno mi schovej,jasný?? to beru :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak tydle trička co ted máte sou fakt mrda.venco.jedno mi schovej,jasný?? to beru :-)
viktimaci kurva prekvapili ste me mam vas rad a hudba fakt paradni po takovy dobe necekam sem ze si vas toli oblibim ale je to mrda konecne neco co se da poslouchat i v chomutove
kurva hell prasata
tak ja bych si vzal ten starej design 3 tricka (pánský) jestli jeste nejaky mate, ve velikosti L ...
To triko je masakr, asi budu muset nějak zařídit aby se ste se objevili na jihu čech
a třeba i elko...
Hele chlapáčci, tak já bych si to jedno "poslední" tričko vzal....
zdarec !
tady plakat
http://img10.imgup.eu/PLAGOS.jpg
Sorry ze to tu zahlcuju :-D Ta kapela v tom Liberci se jmenuje "Gore and Carnage", tak snad uz vse :-D
A ta mexicka kapela se jmenuje celim nazvem "Gore a Carnage"
v Liberci to je klub Had !