hej novej song fakt válí ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej novej song fakt válí ;)
New song valí dobře chlapíí))))))
Ten song Salvation je naprostá pecka, jen tak dál!!
Salvation přemrd..úplný zlo.. :-P
Song Salvation super.Victims opět nezklamal.Výborná muzika pánové.Přeju aťvám to šlape.
Ave.Zvuk gitár sa mi zdá brutálnejší a nasekanejší.Ako celok je to výborná robota.Držte sa chalani.
Steve
Čus, tak takhle koukám a vidím, že ten koncik kde sme měli hrát je zrušenej jo? Tak to jste aspoň mohli dát vědět!! A co pozvete nás tedy jindy na oplátku za ten Liberec? Tak čůzzz!
Hey, na fobii je report z Palcátu. Popis setu Victims je hodně zábavnej :-)
zdar pani tak ako sa dari vidim za valite naplno tak uz sa tesim o tyzden snad sa stretneme v Exite a hodime aj par slov okrem ineho tak zatim Lubos ST
jj taky se nám to tam u vás moc líbilo:-).....dokonce si pamatuju že tam byla nějaká slečna:D:D