V Liťáku i přes nepřízeň počasí masáž největšího kalibru;)... snad už co nejdřív na společným pódiu... keep it brutal! hawk
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V Liťáku i přes nepřízeň počasí masáž největšího kalibru;)... snad už co nejdřív na společným pódiu... keep it brutal! hawk
určitě koupim.řekni kdy jste ve zkušebně a jsem tam :-)
čest Killaz, koukáte na váš mail?
Čaute!!!!...New song je supr..Kytary vraždí!!!!....At vám to hraje....Slammu Zdar.Ferenc.
Nazdar hoši! Božák se povedl se všim všudy!!! Jen tak dál,a music zdar! Jedu na 100% do tech LT takze dame zase naky ty panáčky ne?! Zdravim celej Chomutov victims band!:D
Zdárec chlapáci!
Kdy konečně zavítáte taky do pardubický Ponorky???
Kucíííí to bylo fakt super!!!!
Božák byl jak jinak než Boží.... :-) P.S. Doufám,že ty slečny co jsem jim rozdával ty kalendáře nedostali ze mě infarkt jak jsem na ně vybafnul..... :-))))))
No hoši včera paráda ,hopsali ste fak pěkně :-)
nemate vubec zac