Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Baf bubáci!!!
Díky, že jste v pátek dorazili. Byla to dobrá morda do hlavy!
Závidíme dva zpěváky ;-)
Přejem hodně kouře a hodně dobrýho bicáka - a snad zase někdy...
Gibbon s.r.o. :-)
Včera v Dynamu jste mě maximálně zabili, byli jste fakt výborný! Jste jedna ze dvou kapel, od kterejch jsem si kdy koupila cédo, takže to už něco znamená :D
Ahoj,
Promo 2010 k poslechu na našem profilu!
Mějte se a díkec ;-)
BOTB
Dík,že jste dorazili do Lhotek na fest, líbilo se mi to moc :))
ahoj,jste na tehle kompilaci: DEATHGRIND PART IV http://www.mediafire.com/?78ke77aao5so3… prijemny poslech...
Zdar chlapi, dejte mi kdyžtak vědět na profil, jak jste vypočítali nakonec ten cesťák a jestli tedy s vámi můžeme na toho 17.12. počítat:)... hanzz
Včera jsem Vás nestihnul :-/ shit ...
Zdravim pánové pokud to vyjde ukážu se v Litvínově a možná příjde i v hod vanilková zmrzlina :o))
Zatim čao.
Jojojo už sem zaznamenal......dorazím.......:D :D Nebo mi na přirození vyroste žlutej nehet :D :D