To je prasakr jako prase..škoda že nebylo víc lidí..no a emmure to byla srdcovka!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To je prasakr jako prase..škoda že nebylo víc lidí..no a emmure to byla srdcovka!!
re -xXXx - (názory) 80% když nebudeme srovnávat. Jinak 50%
viz: http://bandzone.cz/fan/criticmusic
Vyjádřete svůj názor !!!!!!!!!!,jde hlavně o České a Slovenské kapely.
Klidně prosím šiřte, a nedejte se nechat ohodnocovat formou přirovnávání k zahraničním kapelám.Vždyť to nemá z vaší tvorbou nic společného.!!!!!!!!!!!!
Ať už hrajete jakýkoliv styl.
Jasná věc kamarádi!!!!:)
http://bandzone.cz/scapegoat
Malá vzpomínka na velký SCAPEGOAT. Petr Staněk a Patrik Daffy Nejedlý před 18-li lety natočili své první demo "Sacrifice of Madman." Nahráno v roce 1994 ve studiu "FORS" v Českém Těšíně, remastrováno 29.12.2011 v Bzeneckém studiu "SHAARK." Pojďte zavzpomínat s námi.
Ahoj tady začínající kapela Fallen Faith byli bysme rádi kdybysis poslechnul naše skladby a napsal názor :) http://bandzone.cz/mirrorsoftheshadow předem díky :)
Paráda hoši znám vás už z dřívějška! :) http://bandzone.cz/madafaka čekujte mojí deathcorovou bandu! :) doufám že se někde potkáme!
Čuz! Jak vám vysí? Chci se poptat.. kdysi sme se dohodli na věměném kocniku.. (ještě s Vecnou)..zahráli ste u nás v Lbc.. ale my u vás pak už né.. nějak to bylo zrusšeno.. v 2012 máme celkem prázdno.. .co vy na to? Peopl / Cock Brutality
Zdarec hoši. Ještě jednou dík za pozvání na včerejší vydařenou a kurevsky našláplou akci. Moc sme si to užili. Snad si brzy zas společně někde zafidláme ;-))
STAY BRUTAL - W.A.G.Ďáci
PATHOLOGIST 12''LP za 170kc
Ahoj, nová jihočeská kapela z města jednookých vůdců, Tábora, Bad Days Begin tě zve na svůj profil,budeme rádi když koukneš, poslechneš, necháš názor, přidáš, nasdílíš, dorazíš na koncert..... děkujeme za podporu BDB