holaholahééj... pěknýý :))
Krumlík
hej holky! chte mě?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej holky! chte mě?
holaholahééj... pěknýý :))
Zdar hoši! Šlape vám to dobře ! jen tak dál ! :-)
oolala magicka hudba! :))
ha, aj my už okupujem myspace.com
http://www.myspace.com/victims666
Taky jsem spokojen s vejkendem !!
Next week is very fucking week !!!
hoši holahej včerejší koncík v německu ted už s našimi bratry Mucopus-Mincing byl největší šupa!!!! ani mi nevadilo že jsem spal jen hodku a pul a pak na galeje.
hej panove a damy v nedeli nejvic mrda.....ce to opacko good mosh
CUS KLUCÍ.JO DOCELA HUSTEJ GRIND
PS: KOUKAM ZE UZ V KAPELE NEMÁTE TOHO MALÍHO NACIONALISTU(nebo se pletu?)
jinak vse v dobrém caues
ahoj tak v Kotelně ste byli svělí jen tak dál :)