máš to tam pičo :-)
Hami-SEPSIS
já vím Bohumile..., ale rád to poslouchám :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
já vím Bohumile..., ale rád to poslouchám :-)
máš to tam pičo :-)
aktualizace www
tse...kde nic tu nic a já už čekala že tu bude ta ,,slavná" fotka jak venca drží andyho za vlasy při .....ehm té zvláštní činnosti:D:D:D
Díky všm co byli na Vánočním mááááásakru [narostli mě dlouhé vlasy]
uz je to ok....byla to chyba wz . Objednavam si vase tricko, jste fakt supr, skoda jenom, ze ste nehrali v sobotu, pac vsem dycky nakopete prdele....no Molotov fight taky usli...
Nejak vam hosi nefachaj stranky hosi...
sem normálně dojatej... posílám vánoční kolekci *FUCK*
Nejstarsi fan zdravi vas a libili ste se mu ve Varnsdorfu. Nekdy bych zajel do toho vase Chomutova se podivat ten vehlasnej parici kotel...