není to prohlížečem kráva je avast
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
není to prohlížečem kráva je avast
Zdarec všem.Díky moc za podporu v Dukáči!Co se týče stránek Pjosa,tak je zkus otevřít v jiným prohlížeči,mozilla je kráva:-)vir tam žádnej není.Kamarádi Vision Days,fotky jsou skvělý a obdivuhodný výkon je rozhodně to,zahrát tři koncerty během jednoho dne!
Mějte se fajn a Pjosu ZDAR
Hoj kuci na našem webu: http://www.visiondays.cz jsou fotky z akce v sobotu. Ahooj a mějte se famfárově IAn
sobotní akce supr ale chci najet na vaše stránky a mozzila mi hlásí že po najetí ma vaše stránky se do pc stahuje škodlivý program. zkuste to nějak ošéfovat
Čau,
díky za podporu. Vydržíme určitě dlouho:):) Zkus to s náma taky...Měj se.
Zdravim vás v olmiku jste valili úplně nejvíc bylo to fak skvěly doufám že vám to tak ještě dlouho vydrži s pozdravem Čtvery
Zdar plusminus.
Máš pravdu,nějakej bordel nám kolem stránek krouží,ale nejde jen o náš web a hosting.Problémy má víc kapel ale i firem.Pjos s tím bohužel nenadělá nic.Můžeme jen doufat,že to dají odborníci co nejdřív dokupy.Měj se a dík za podporu.
mate to zajebany cely,mate to nejaky hacknuty asi, chlapy!
kurva co to tam mate za sracky na te strance s trikama koukejte si to opravit sou tam trojany zajebalo mi to celej pocitac!!!
heeejj..muzika v poho..ae jako HAMAS voe!!!!! Allahu akbar!!!