Werglův Pjos - Názory | Bandzone.cz

Werglův Pjos punk-rock / Moravská Třebová

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • INTRO
    Nezařazeno
  • Cesta - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Memento doby - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Vy...! - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Strůjce štěstí - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Volba - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Nic není tak zlé - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Věčný pár - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Druhé já - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Opraš svou čest - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Ruka váhavá - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Magická kniha - MEMENTO DOBY 2012
    Nezařazeno
  • Kupředu levá - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Čobol - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Arogance - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Komunisti - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Hon-shu-lin - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Kytky - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Pia Fraus - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno
  • Hošíček - PIA FRAUS 2009
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Pjos Rob

Čau,
lesní punk? tak to je výzva!!! Bohužel se jedu někam zrekreovat, nicméně Pjos tyto výpadky zvládá...

Bez profilu

Pjos

Týjo.Dík.Brněnec máme rádi.Spousty kamarádů.Teď nám přibyla Pogisstka,prostě mazec.Potkáme se na Pod Parou,ne?

Bez profilu

Pjos Rob

Čau Jabko, naše radost, že se ti Pjos líbí. Tak snad si to zopáknem, třeba u Vagiho na Dejchánku...

Vagi (Dejchánek - Koncerty)

Zdravím.Píšu s tří měsíčním předstihem,ale jelikož bude jubilejní Dejchánek vol.10. tak to chci začít dávat pomalu dohromady.Akci plánuju na pátek 2.řijna 09 v Šumperku,a mám zájem o vaše vystoupení na tomto Dejchánku.Dejte věďet jak jste na tom,jestli máte zájem a jak s cesťákem.Další věci by se dořešili v průběhu.

Mějte se,s pozdravem Vagi.